Інтерфакс-Україна
11:37 19.07.2015

Делегація Європарламенту відвідає Київ

1 хв читати
Делегація Європарламенту відвідає Київ

Термінова делегація Європарламенту відвідає Київ 23-25 липня.

Як повідомили в прес-службі Європарламенту, делегацію очолить голова Комітету з питань закордонних справ Ельмар Брок, а також голова делегації зі зв'язків з Україною Андрій Пленкович.

У Києві депутати планують провести зустрічі з українською владою, зокрема, з президентом України Петром Порошенком, прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком та членами уряду, а також спікером Верховної Ради і лідерами політичних фракцій.

Крім того, передбачаються зустрічі з представниками Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ та представниками громадянського суспільства.

ОСТАННЄ

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

Європейські лідери планують взяти участь у зустрічі Зеленського та Трампа в Давосі – ЗМІ

У Київраді готують рішення для стабілізації систем життєзабезпечення після обстрілів

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА