Інтерфакс-Україна
14:07 20.07.2015

Мінінформполітики готує зміни до українських законів у сфері медіа з урахуванням рекомендацій ОБСЄ

2 хв читати
Мінінформполітики готує зміни до українських законів у сфері медіа з урахуванням рекомендацій ОБСЄ

Міністерство інформаційної політики готує зміни до законодавства України в частині інформаційної безпеки з урахуванням рекомендацій ОБСЄ, заявив глава відомства Юрій Стець.

"Ця співпраця дасть нам змогу вийти до 1 вересня з погодженим документом між громадянським суспільством, журналістами, політиками та експертами. У цьому активну допомогу нам надає ОБСЄ", - сказав Ю.Стець на брифінгу з представниками ОБСЄ в Києві в понеділок.

За його словами, міністерство готує низку змін до законів у сфері медіа, "щоб знайти баланс між свободою слова та інформаційною безпекою".

"Ми не можемо заплющувати очі на те, що існує інформаційна агресія проти України. Але виписати термінологію так, щоб це не порушувало права на професію, щоб це не мало відношення до утисків і впровадження цензури, ми маємо", - наголосив Ю.Стець.

У свою чергу представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дуня Міятович по відеозв'язку з Відня повідомила, що головним принципом змін має бути "першочерговість свободи слова і думки". Вона зазначила, що ОБСЄ виробила свої рекомендації. Зокрема, в них наголошується, що критично важливим є утримання держави від втручання у створення медійного контенту.

Д.Міятович додала, що рекомендації ОБСЄ буде оприлюднено на сайті Мінінформполітики та на ресурсах організації.

Старший співробітник координатора проектів ОБСЄ в Україні Джеффрі Ерліх додав, що з боку ОБСЄ також буде надано допомогу за кількома напрямами: експертна допомога в розробці законодавства, конференції в регіонах і міжнародна конференція для обговорення цих змін, а також підготовка працівників прес-служб українських відомств.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко обговорив з головою МЗС Польщі євроінтеграцію України та мирний процес

Глави МЗС Польщі та США обговорили стан переговорів щодо миру в Україні

Глава МЗС Великої Британії: працюємо із США, Україною та європейськими союзниками для забезпечення справедливого і міцного миру

Визнання США Криму російським та відмова Україні в можливості вступу до НАТО приведуть до нової війни – нардеп Соболєв

Порошенка утримували на кордоні попри рішення суду, через що він пропустив перший день Міжпарламентської ради Україна–НАТО - адвокат

Єврокомісія щодо можливої відмови України від територій: Крим – це Україна

Україна готова обговорювати мирну угоду з Росією, але тільки після реального припинення вогню – ЗМІ

"Євросолідарність" вважає суд над заступником Кличка Прокопівим спробою залякати опозицію

Рубіо анонсував масштабну реорганізацію Держдепу США

Климпуш-Цинцадзе про умови для припинення вогню: якщо це правда, то США не налаштовані на пошук досягнення тривалого миру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА