Інтерфакс-Україна
09:36 21.07.2015

ОБСЄ не підтверджує відведення техніки бойовиками

1 хв читати
ОБСЄ не підтверджує відведення техніки бойовиками

Голова спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ в Україні Олександр Хуг заявив про "посилене" пересування озброєнь на Донбасі і назвав заяву бойовиків про відведення бронетехніки одностороннім, повідомляє Deutsche Welle з посиланням на агентство dpa.

"Наразі ми можемо спостерігати посилене пересування озброєнь. Це не свідчить про відведення", - заявив в інтерв'ю інформагентству dpa О. Хуг в Києві в понеділок.

За словами Хуга, "досі ми бачимо лише односторонню заяву" сепаратистів, що ОБСЄ не може підтвердити. "Підтвердження відведення озброєнь завжди передбачає двосторонній режим контролю", - продовжив представник ОБСЄ, зазначивши, що досі немає угоди про те, які озброєння, куди і до якого терміну мають бути переміщені.

Як повідомлялося, 18 липня керівництво самопроголошених Донецької та Луганської народних республік прийняло рішення про відведення в односторонньому порядку гармат калібром до 100 мм на відстань не менше 3 кілометрів від лінії зіткнення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" ініціює спецзасідання Ради щодо переговорів у США і просить запросити на неї Зеленського

Перемовини Зеленського та Трампа нічого суттєво не змінили - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА