Інтерфакс-Україна
15:22 22.07.2015

Порошенко: Ворог спрямовує всі ресурси на те, щоб дестабілізувати ситуацію всередині України

1 хв читати
Порошенко: Ворог спрямовує всі ресурси на те, щоб дестабілізувати ситуацію всередині України

Президент України Петро Порошенко заявляє про спроби дестабілізувати внутрішню ситуацію в Україні і обіцяє зробити все можливе, щоб зберегти єдність держави.

"На сьогоднішній день, бачачи міць наших Збройних сил, ворог змінив тактику. Розуміючи, що якщо він піде напролом, ціна, яку він заплатив за цю авантюру, буде захмарною. А простіше – кинути ресурси на те, щоб дестабілізувати ситуацію всередині країни", - повідомив П. Порошенко, виступаючи перед активом Луганської області у Сєверодонецьку в середу.

Президент запевнив, що влада робить все можливе, щоб зберегти єдність держави.

"Розмаїття, яке склалося історично, нас не роз'єднує. Я впевнений, що різноманітність України нас об'єднує, і перемогти, ми можемо лише тоді, коли Україна буде сильною і об'єднаною", - сказав П. Порошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Орбан наполягає, що Україна повинна залишатися "буферною" державою і пропонує стратегічну співпрацю з ЄС замість членства

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

Політики та громадські діячі заявляють про загрози для євроінтеграції, який несе законопроєкт щодо НАБУ і САП

Без санкційного тиску на РФ не буде прориву переговорних позицій від Росії – Подоляк

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА