Інтерфакс-Україна
11:45 26.07.2015

Аваков у вересні попросить Кабмін і ВР виділити кошти на продовження реформування поліції

1 хв читати
Аваков у вересні попросить Кабмін і ВР виділити кошти на продовження реформування поліції

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, через брак у бюджеті коштів, у вересні хоче звернутися до Кабінету Міністрів і Верховної Ради з проханням про виділення коштів на продовження реформування поліції по всій території держави.

"Буду виходити у вересні до Кабміну та парламенту з проханням виділити нам кошти на продовження реформи вглиб - по всій території країни", - написав глава МВС на своїй сторінці у "Фейсбуці".

Він зазначив, що не в усіх містах і областях розпочато програму організації нової поліції, оскільки. "на більше поки що не вистачає в бюджеті коштів".

Крім цього, А.Аваков разом із керівником патрульної служби Києва Олександром Фацевичем 28 липня відвідає м. Луцьк.

"Побачимося у вівторок 28-го - буду разом з Олександром Фацевичем. Не може шеф Київського патруля пропустити запуск нової поліції на Волині, в рідному йому Луцьку", - написав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко назвав припинення роботи "Дружби" довгоочікуваним, Мережко відкидає звинувачення Угорщини

Порошенко обговорив з віцепрезидентом ПА ОБСЄ Прітчардом посилення тиску на РФ задля припинення вогню

Віталій Кличко та віце-канцлер Німеччини обговорили посилення допомоги Україні та гарантії безпеки

Порошенко зустрівся з Кітом Келлогом

Сіярто розцінив заяву Зеленського щодо дружби з Угорщиною як погрозу

Венс: росіяни вже визнали, що не зможуть встановити "маріонетковий режим" в Україні

Адвокати Порошенка вказують на паралелі фабули експертизи ДБР щодо їх підзахисного з російською пропагандою

Удар по американському заводу в Україні свідчить, що Путін не хоче припинення війни - Порошенко

Моббс про територіальні вимоги РФ: Міжнародне право не може бути скасоване агресією

Кличко закликав Бундестаг посилити допомогу Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА