Інтерфакс-Україна
16:23 20.08.2015

Порошенко впевнений, що в парламенті вистачить голосів для підтримки змін до Конституції стосовно децентралізації

1 хв читати
Порошенко впевнений, що в парламенті вистачить голосів для підтримки змін до Конституції стосовно децентралізації

Президент України Петро Порошенко впевнений, що на позачерговому засіданні Верховної Ради депутати підтримають зміни до Конституції України, що стосуються децентралізації влади.

"Я упевнений, що у нас є усі необхідні голоси. Я дуже вдячний політичним силам Верховної Ради за потужну підтримку реформ із децентралізації", - заявив П. Порошенко журналістам в четвер в Києві.

Президент також нагадав, що позачергове засідання сесії парламенту відбудеться "або 27, або 31 серпня".

Як повідомлялося, Верховна Рада України повинна поставити на розгляд питання підтримки змін до Конституції України в частині децентралізації ще на поточній сесії (для цього потрібно 226 голосів "за").

Зміни до Конституції України в частині децентралізації влади можуть бути ухвалені на наступній сесії, для цього потрібно 300 голосів на підтримку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив, що протягом доби може істотно підвищити мита щодо Індії, оскільки вона купує у РФ нафту

Посол Боднар засудив неприпустиме використання гасла "Слава Україні!" депутатом Сейму Польщі

РФ ефективна в гібридній війні, а її спецслужби працюють інтенсивніше за радянські, вважає президент Чехії

Членство нардепа Кузнєцова у фракції "Слуга народу" буде призупинено на час розслідування - Арахамія

Директорка департаменту КМДА Смірнова заявила правоохоронцям про стеження за нею

"Євроcолідарність" про призначення керівника БЕБ: Не хотілося б, аби у вересні Україна отримала ще одну "чорну мітку" Брюсселя

США цього тижня говорили з Росією про припинення війни, але результату немає — Рубіо

Вступ України до НАТО - фундаментальне питання безпеки для Польщі, заявляє голова Комітету із закордонних справ польського Сейму

Депутат Дмитро Костюк заявив про вихід з фракції "Слуга народу"

Київрада вимагає від киян-мажоритарників з ВР пояснити голосування за знищення незалежності НАБУ і САП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА