12:45 27.08.2015

Яценюк зустрівся з делегацією Всесвітнього Єврейського конгресу

2 хв читати
Яценюк зустрівся з делегацією Всесвітнього Єврейського конгресу

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк на зустрічі з делегацією Всесвітнього Єврейського конгресу на чолі з його генеральним директором Робертом Зінгером обговорили діяльність конгресу у сфері відстоювання миру і глобального діалогу між народами і релігіями.

Як повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів, генеральний директор Всесвітнього Єврейського конгресу високо оцінив зусилля уряду із сприяння встановленню в країні міжетнічної і міжконфесійної згоди і співпраці.

Він зазначив, що такий висновок є результатом не лише аналізу ситуації в Україні, але і його зустрічей з релігійними діячами, єврейськими активістами, представниками різних шарів українського суспільства.

Як повідомляє прес-служба, А.Яценюк на зустрічі підкреслив, що "послідовна боротьба, яку веде уряд з антисемітизмом і усіма проявами ксенофобії, расизму і шовінізму, є невід'ємною частиною глибоко осмисленої стратегії української держави за твердженням фундаментальних прав і свобод людини і єдності українського суспільства". Прем'єр наголосив, що ця стратегія грунтується на відданості громадян України цінностям людської гідності, свободи і справедливості.

Сторони обговорили низку питань, що стосуються сучасного стану міжнародних відносин, проблем, пов'язаних з агресією Російської Федерації проти України, а також питання єврейського життя в Україні. Особлива увага була приділена підготовці до святкування 75-ої річниці трагедії у Бабиному Яру, які виконуються у вересні наступного року.

У зустрічі взяли участь віце-президенти Всесвітнього Єврейського конгресу Андрій Адамовський і Борис Фуксман, а також радники прем'єра Віктор Єленський і Йосип Зісельс.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

З огляду на нарощування РФ військової потужності на кордоні з Україною європейські народники вимагають термінових дебатів у ЄП

Варшава підтримує висилку Прагою російських дипломатів

Деескалація на українсько-російському кордоні залежить від Москви

РФ висловила "рішучий протест" проти рішення Чехії про вислання російських дипломатів із країни, побачивши в ньому "американський слід"

Британія підтримала рішення Чехії вислати російських дипломатів

Україна підтримує рішення уряду Чехії про вислання 18 російських дипломатів - Кулеба

Кулеба візьме участь у засіданні Ради міністрів Європейського Союзу в закордонних справах – МЗС

Макрон закликає "визначити червоні лінії" для Росії на тлі нарощування сил поблизу кордонів України

Джемілєв: Єрмак у порядку дискусії пропонував створити в парламенті групу "Крим"

Макрон має намір провести розмову з Путіним

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА