Інтерфакс-Україна
13:39 27.08.2015

Яценюк хоче частину коштів, зекономлених у результаті реструктуризації боргів, направити на підвищення соцстандартів

1 хв читати
Яценюк хоче частину коштів, зекономлених у результаті реструктуризації боргів, направити на підвищення соцстандартів

Керівництво України опрацьовує можливість підвищення соціальних стандартів у країні за рахунок коштів, що звільнилися після досягнення домовленості з комітетом кредиторів про списання частини українського боргу та його реструктуризації, заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

"Зараз ми разом із міністром фінансів і президентом країни працюємо над тим, щоб частина зі списаних і зекономлених коштів пішла на підвищення соціальних стандартів. І про це рішення буде оголошено окремо", - сказав А. Яценюк на засіданні уряду в четвер, додавши, що робота над відповідними змінами до закону про держбюджет на 2015 рік вже виконується.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Попри "політичну кризу", уряд Нідерландів продовжуватиме підтримувати Україну - міністр оборони

Нідерланди нададуть Україні новий пакет допомоги на EUR400 млн у сфері морської безпеки

Тзв "меморандум" РФ свідчить, що Москва не планує закінчувати війну – нардеп Фріз

Зеленський на "Рамштайн" закликав партнерів прискорити процес координації Коаліції охочих

Головна надія РФ на перемогу полягає в тому, щоб США припинили допомогу Україні - CSIS

Сейм Польщі розгляне вотум довіри уряду Туска 11 червня – ЗМІ

США не визначилися щодо подальшої військової підтримки Україні, бо Трамп зацікавлений у завершенні війни – постпред при НАТО

Результати президентських виборів у Польщі вплинуть на майбутні парламентські вибори - заступник голови фракції "Голос"

Уряд Нідерландів оголосив про відставку – ЗМІ

Рада має намір утворити Спеціалізовані окружний та апеляційний адмінсуди

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА