Інтерфакс-Україна
19:28 31.08.2015

Неголосування за децентралізацію зробило б реальною перспективу залишитися один на один з агресором - Порошенко

1 хв читати
Неголосування за децентралізацію зробило б реальною перспективу залишитися один на один з агресором - Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявляє, що у разі неголосування парламентом за зміни до Конституції щодо децентралізації реальною була б загроза руйнування міжнародної проукраїнської коаліції і перспектива залишитися один на один з агресором.

"А що б було, якщо б Верховна Рада сьогодні не проголосувала за зміни до Конституції? Значно б зросла загроза руйнування міжнародної проукраїнської коаліції, зникло б з порядку денного питання продовження санкцій, які дуже боляче б'ють по агресору. Цілком реальною була б перспектива залишитися один на один з агресором", - сказав він у своєму телезверненні в понеділок.

У контексті децентралізації глава держави наголосив: "У Москві нервують, тому що не отримали те, що хотіли. Кремлю не сподобалися зміни до Конституції, МЗС Росії забракувало українську конституційну реформу. А бойовики незадоволені тим, що Київ не погодив з ними конституційні зміни. Такими заголовками сьогодні рясніють газети та Інтернет".

При цьому президент нагадав про вимоги, які висувалися в минулому році: "Вони хотіли не федералізації, а конфедерації, і щоб десятки українських областей були прив'язані до Росії більше, ніж до України. Тому були мрії про вплив бойовиків на ключові зовнішньополітичні рішення, право вето на вступ України до НАТО і ЄС".

"Але замість цього – скупий рядок про особливості місцевого самоврядування", - додав П. Порошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Раді пропонують ухвалити новий закон "Про політичні партії"

Чинне законодавство не дає відповіді на питання, де вибори можливі у разі припинення вогню чи завершення воєнного стану, - Айвазовська

Довіра до США і НАТО суттєво впала в Україні, до ЄС і Зеленського не змінюється, лише 9% громадян за вибори під час війни

Рада ЄС тимчасово заборонила передачу іммобілізованих активів ЦБР

МЗС Туреччини: Наголошуємо на важливості припинення атак, спрямованих проти портової інфраструктури сторін

Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк

Стратегія нацбезпеки США націлена на економпартнерство та процвітання для досягнення миру та майбутнього України – посол

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА