Інтерфакс-Україна
13:04 01.09.2015

Апакан закликає встановити повний та всеосяжний режим припинення вогню на Донбасі

1 хв читати
Апакан закликає встановити повний та всеосяжний режим припинення вогню на Донбасі

Голова спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Ертугрул Апакан закликає сторони конфлікту на сході України дотримуватися припинення вогню з 1 вересня.

"Тристороння контактна група закликала (минулого тижня в Мінську - ІФ) до всеосяжного та стійкого припинення вогню від початку нового навчального року. Ми закликаємо всі сторони дослухатися до цього заклику і встановити повний та всеосяжний режим припинення вогню", - наводить слова Е.Апакана прес-служба ОБСЄ у вівторок.

Він відзначає важливість режиму припинення вогню, особливо на лінії зіткнення.

"Команди СММ продовжують стежити і доповідати про вплив бойових дій... зокрема, на жінок і дітей", - повідомив Е.Апакан.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

Для виборів потрібно безпекові умови, перемир'я і завершення воєнного стану - думки експертів та політиків

У ХАМАС погодяться скласти зброю в Газі тільки після створення палестинської держави

Унаслідок корупційного скандалу рейтинги Зеленського та його партії знизились приблизно на 4% – U electoral data Project

У мирних переговорах необхідно повернутися до пропозиції щодо припинення вогню — Мережко

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА