Інтерфакс-Україна
14:54 01.09.2015

Ляшко: Радикальна партія виходить із парламентської коаліції та переходить в опозицію до нинішньої влади

2 хв читати
Ляшко: Радикальна партія виходить із парламентської коаліції та переходить в опозицію до нинішньої влади

Фракція Радикальної партії виходить із парламентської коаліції та переходить в опозицію до нинішньої влади, заявив лідер політсили і керівник однойменної фракції Олег Ляшко.

"Від імені фракції Радикальної партії я повідомляю про наше рішення про вихід із коаліції", - заявив О.Ляшко журналістам у кулуарах парламенту у вівторок після засідання.

Парламентар також заявив, що його політсила переходить в опозицію до нинішньої влади, яка, на його переконання, під час голосування за законопроект про внесення змін до Конституції України в частині децентралізації в першому читанні об'єдналася з "Опозиційним блоком", а також "представниками олігархічних груп".

"Ми переходимо в опозицію до нинішнього курсу уряду, президента та нинішньої парламентської коаліції", - заявив О.Ляшко.

Коментуючи таке рішення, він заявив, що в результаті діяльності нинішньої парламентської коаліції в країні фактично відбувся "реванш влади Януковича". "Фактично ми маємо нову коаліцію в парламенті", - переконаний політик

Лідер Радикальної партії нагадав, що минуло півтора року, але в Україні ніхто не відповів за загибель протестувальників на майдані Незалежності в лютому 2013 року.

"Ті, хто вбивав наших побратимів на Майдані, сидять сьогодні у Верховній Раді, вони прикриваються депутатським мандатом і замість того, щоб відповідати (перед законом - ІФ), створили фактично нову "ширку" (широка коаліція - ІФ)", - сказав О.Ляшко.

Він наголосив, що його партія буде "українською опозицією" на відміну від "Опозиційного блоку", який 31 серпня голосував за внесення змін до Конституції.

О.Ляшко також заявив, що Радикальна партія вимагає від влади винести на всенародне обговорення питання статусу Донбасу. "Провести це всенародне обговорення разом із місцевими виборами в жовтні цього року", - додав він.

Політик також висунув вимогу до влади знайти організаторів заворушень біля Верховної Ради 31 серпня, внаслідок яких загинули бійці Національної гвардії.

До парламентської фракції Радикальної партії входить 21 народний депутат.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На зустрічі з президентом піднімалося питання виборів, їх проведення неможливе - нардеп

Моді заявив, що підтримує мирні ініціативи США щодо України

Зеленський сподівається, що Трамп і Стармер обговорять гарантії безпеки США для України

Трамп: Зеленському доведеться укласти угоду

Увечері Зеленський зустрінеться з фракцією "Слуга народу", у самій фракції натякають на вибори - відлік пішов на тижні

Співголова "Євросолідарності" в Раді наполягає на прийнятті закону, який дозволить нардепам бути військовими

Порошенко в Раді закликав депутатів не ігнорувати вимоги Резолюції Європарламенту по Україні

Кличко обговорив з міністром оборони Естонії збільшення підтримки ЗСУ, які захищають Європу

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА