Інтерфакс-Україна
16:33 02.09.2015

Клімкін: 22 держави-члени Євросоюзу у повному обсязі ратифікували Угоду Україна-ЄС

2 хв читати
Клімкін: 22 держави-члени Євросоюзу у повному обсязі ратифікували Угоду Україна-ЄС

Вже 22 країни-члени Євросоюзу завершили процес ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"На сьогоднішній день її (Угода – ІФ) ратифікували 22 держави-члени ЄС повністю... Цей процес повністю юридично завершено", - сказав він на спільному засіданні комітетів Верховної Ради з питань європейської інтеграції та міжнародних відносин у середу.

Міністр також зазначив, що ще не завершився процес ратифікації в чотирьох країнах ЄС – Чехії, Бельгії, Італії та Нідерландах. Крім того, за його словами, ще триває процес ратифікації угоди Грецією та Кіпром.

За словами П. Клімкіна, всі політичні партії Греції запевнили українську сторону, що після завершення періоду виборів у цій країні процес ратифікації Угоди значно прискориться, цю ж позицію підтримав і МЗС Греції.

"Щодо Кіпру ситуація пов'язана з тим, що парламент цієї країни хотів остаточно побачити наше бажання і нашу відданість справі, внести зміни до Конвенції про уникнення подвійного оподаткування. Є значне лобі в кіпрському парламенті. Зараз це питання вирішено", - пояснив П. Клімкін.

Крім того, він зазначив, що 4-5 вересня відбудеться неформальне засідання міністрів закордонних справ країн-членів ЄС, де детально обговорять питання посилення ролі ЄС у країнах "Східного партнерства".

За словами П. Клімкіна, також обговорюватиметься питання стратегічного бачення розвитку відносин ЄС і Росії, також більшість міністрів порушуватимуть питання, яким чином відбувається процес реформ в Україні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

Політики та громадські діячі заявляють про загрози для євроінтеграції, який несе законопроєкт щодо НАБУ і САП

Без санкційного тиску на РФ не буде прориву переговорних позицій від Росії – Подоляк

Один з ініціаторів законопроєкту, що обмежує незалежність НАБУ та САП, утримався від голосування

"Євросолідарність" проти законопроєкта №12414, а голосування окремих депутатів "за" - це не позиція фракції - Геращенко

МЗС Туреччини про переговори у Стамбулі: Наша мета — забезпечити продовження спілкування сторін одна з одною

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА