Інтерфакс-Україна
12:57 03.09.2015

Рада звільнила від судового збору позивачів у спорах про надання статусу учасника бойових дій

1 хв читати
Рада звільнила від судового збору позивачів у спорах про надання статусу учасника бойових дій

Верховна Рада звільнила від сплати судового збору звернення родичів про встановлення факту смерті особи, загиблої в зоні АТО, а також позивачів у спорах, пов'язаних з наданням статусу учасника бойових дій.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", за відповідний законопроект про внесення доповнень до закону про судовий збір щодо звільнення від сплати судового збору учасників АТО і членів сімей загиблих (№1329) проголосували 232 народних депутати на засіданні парламенту в четвер.

Згідно із законом від сплати судового збору звільняються звернення з заявами про встановлення факту смерті особи, яка "загинула або зникла безвісти в районах військових дій або антитерористичних операцій".

Крім того, від сплати судового збору при розгляді справи у всіх судових інстанціях будуть звільнені позивачі, які звертаються щодо спорів, пов'язаних із наданням статусу учасника бойових дій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко заявив про наростання тоталітарних тенденцій в Україні

Конференція URC2025 в Римі продемонструвала високий рівень підтримки України - Зеленський

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Трамп про черговий удар по Україні: Я знаю. Ви побачите, що відбуватиметься далі

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

МЗС України не відомо про "новий підхід" РФ до врегулювання війни в Україні, про який повідомив Рубіо після зустрічі з Лавровим

Раді пропонують змінити виборче законодавство з урахуванням сучасних викликів

Європартнери почали формування фонду зменшення ризиків для ВДЕ в Україні з першого внеску від ЄС в EUR180 млн – ЄБРР з URC-2025

ТЕКСТ: Заява лідерів Великої Британії, Франції та України за підсумками зустрічі коаліції охочих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА