Інтерфакс-Україна
13:09 05.09.2015

Депутати Європарламенту проведуть дебати щодо грубого порушення в РФ прав Сенцова і Кольченка – Порошенко

1 хв читати
Депутати Європарламенту проведуть дебати щодо грубого порушення в РФ прав Сенцова і Кольченка – Порошенко

Президент України Петро Порошенко повідомив, що у відповідь на його звернення депутати Європарламенту проведуть дебати щодо грубого порушення в РФ прав Олега Сенцова і Олександра Кольченка.

"У відповідь на моє звернення депутати Європарламенту проведуть спеціальні дебати щодо грубого порушення в РФ прав О.Сенцова і О.Кольченка", - написав глава української держави в мережі "Твіттер".

О.Сенцова обвинувачували за частиною 1 статті 205.4 КК РФ (організація терористичного угруповання та участі в ньому), частиною 2 статті 205 КК РФ (вчинення терористичного акту), частини 1 статті 30 - частини 2 статті 205 КК РФ (приготування до терористичного акту), частини 3 статті 30 - частини 3 статті 22 КК РФ (замах на незаконне придбання вибухових засобів) і частини 3 статті 222 КК РФ (незаконне придбання вибухових пристроїв). Своєї провини він не визнав.

Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону виніс обвинувальний вирок О.Сенцову. За сукупністю злочинів О.Сенцова засуджено до 20 років колонії суворого режиму.

Другого підсудного О.Кольченка засудили до 10 років ув'язнення в колонії суворого режиму.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський та Ердоган обговорили першу та наступну зустрічі делегацій в Стамбулі

Дипломатична академія України ім.Геннадія Удовенка відзначила 30-річчя

Україна готова до діалогу з Росією, але вимагає чітких і зважених пропозицій – Єрмак

Поки РФ вважатиме, що має право обговорювати членство України в НАТО, доти атакуватиме Україну - голова комітету Ради

НАТО не прийматиме офіційних рішень щодо нерозширення Альянсу, вважає нардеп Чернєв

Раді пропонують удосконалити процес оскарження відкликання депутатів місцевих рад

Кличко заявив про політичний тиск на роботу Київради

США готові чинити максимальний тиск на Росію у випадку необхідності – Держдеп

ЄС веде перемовини з США в рамках підготовки 18-го пакету санкцій проти РФ – Мерц

"Євросолідарність" вимагатиме від органів держвлади інформацію щодо відвідування урядового кварталу Портновим

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА