Інтерфакс-Україна
16:56 10.09.2015

Гройсман доручив комітетам терміново розглянути законопроекти про реструктуризацію держборгу і підвищення соцстандартів

1 хв читати
Гройсман доручив комітетам терміново розглянути законопроекти про реструктуризацію держборгу і підвищення соцстандартів

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман дав доручення профільним парламентським комітетам невідкладно розглянути урядові законопроекти, спрямовані на підвищення соціальних стандартів і реструктуризацію державного боргу, забезпечити їх швидкий розгляд у сесійній залі.

"Я переконаний, що парламентарі відповідально поставляться до розгляду тих рішень, яких чекають люди. Ми не можемо втрачати час. Нам потрібно усе зробити для того, щоб з кінця вересня - початку жовтня люди почали отримувати підвищені соціальні виплати", - цитує В. Гройсмана сайт Верховної Ради в четвер.

Йдеться про законопроекти щодо внесення змін до закону України "Про державний бюджет України на 2015 рік"(№ 3060 від 09.09.2015); про внесення змін до розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування при реструктуризації державного і гарантованого державою боргу і його списання (№3059 від 09.09.2015); про внесення змін до Бюджетного кодексу України (№3058 від 09.09.2015); про внесення змін до закону України "Про цінні папери і фондовий ринок" стосовно державних деривативів (№3057 від 09.09.2015); проект постанови про забезпечення фінансової стабілізації у рамках виконання програми Міжнародного валютного фонду "Механізм розширеного фінансування" (№3056 від 09.09.2015).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС скликає екстрену зустріч у відповідь на тарифний удар Трампа, лідери вимагають жорстких заходів

Кличко заявив про наростання тоталітарних тенденцій в Україні

Конференція URC2025 в Римі продемонструвала високий рівень підтримки України - Зеленський

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Трамп про черговий удар по Україні: Я знаю. Ви побачите, що відбуватиметься далі

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

МЗС України не відомо про "новий підхід" РФ до врегулювання війни в Україні, про який повідомив Рубіо після зустрічі з Лавровим

Раді пропонують змінити виборче законодавство з урахуванням сучасних викликів

Європартнери почали формування фонду зменшення ризиків для ВДЕ в Україні з першого внеску від ЄС в EUR180 млн – ЄБРР з URC-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА