Інтерфакс-Україна
10:32 15.09.2015

Луценко закликає депутатів до відновлення роботи ради коаліції

1 хв читати
Луценко закликає депутатів до відновлення роботи ради коаліції

Лідер фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко вказує народним депутатам з коаліції на необхідність відновлення роботи ради коаліції.

"Я закликаю коаліцію відновити роботу в раді коаліції", - сказав Ю.Луценко на ранковому пленарному засіданні Верховної Ради у вівторок.

Він зазначив, що коаліція має працювати над головними завданнями: судова реформа, податкова реформа, завершення правоохоронної реформи і робота над відновленням економічного простору.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мелоні пропонує надати Україні колективні гарантії безпеки, але відмовити у фактичному вступі до НАТО

Порошенко в ефірі MSNBC: мета Путіна – розколоти захід, він не збирається зупиняти війну

Каллас: Путіну вірити не можна, тож Україні потрібні надійні гарантії безпеки

Нардепи та експерти розходяться в оцінці перспектив зустрічі Зеленського з Путіним

Санкції проти Порошенка були запроваджені на підставі сфальсифікованих документів, стверджують в "Євросолідарності"

Зеленський та прем'єр Норвегії домовились зустрітись найближчим часом

Зеленський та Кошта обговорили підготовку нового пакету санкцій проти РФ

Немає ніяких конкретних результатів зустрічі президента України з президентом США - заступниця голови фракції "Голос"

Ефективною гарантією безпеки для України є лише членство в НАТО - голова комітету з питань інтеграції України до ЄС

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Зеленський, Трамп та європейські лідери обговорили у Білому дому гарантії безпеки та домовились про зустріч з Путіним

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА