Інтерфакс-Україна
13:55 15.09.2015

Фракія Радикальної партії претендує на посаду керівника регламентного комітету - Ляшко

1 хв читати
Фракія Радикальної партії претендує на посаду керівника регламентного комітету - Ляшко

Фракія Радикальної партії претендує на посаду керівника парламентського комітету з питань регламенту й організації роботи Верховної Ради України, заявляє її лідер Олег Ляшко.

"Ми просимо голову Верховної Ради дати нам як опозиційній фракції керівництво регламентного комітету", - заявив О.Ляшко під час ранкового пленарного засідання Ради у вівторок у Києві.

Він також наголосив, що фракція Радикальної партії вимагає ухвалення закону про опозицію і нагадав, що його фракція вийшла з коаліції і перейшла в опозицію, а також подала заяву, щоб трьох їхніх представників зняли з керівних посад у парламентських комітетах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

В Подільському та Святошинському районах Києва планується демонтувати по 400 МАФів – мер

США хочуть забезпечити повне припинення вогню в Україні протягом кількох тижнів – ЗМІ

Порошенко відправляє чергову партію дронів та техніки на фронт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА