Інтерфакс-Україна
16:19 24.09.2015

Зарубіжні експерти вважають основними перешкодами на шляху України до членства в ЄС корупцію і повільні реформи

1 хв читати
Зарубіжні експерти вважають основними перешкодами на шляху України до членства в ЄС корупцію і повільні реформи

Основними перешкодами для України на шляху до членства в Євросоюзі, на думку експертів, є корупція і повільні реформи, свідчать дані соціологічного дослідження, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва.

"Зарубіжні експерти вважають, що основними перешкодами для України на шляху до членства в ЄС, є корупція і повільні реформи (25 з 27 експертів), відсутність відповідної підтримки у позиції західних держав (17), а також проблеми економічного розвитку України (14). Лише один зарубіжний експерт назвав як основну перешкоду недостатній рівень обізнаності населення щодо європейської інтеграції як такої", - йдеться в прес-релізі, оприлюдненому в четвер.

Водночас, на думку українських експертів, інтеграції України в Європейський Союз заважають недостатній рівень обізнаності населення щодо євроінтеграції, корупція і повільний темп реформ, позиція західних держав, які не хочуть бачити Україну членом ЄС, а також недостатній рівень економічного розвитку України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угода з Данією щодо спільного виробництва важлива з погляду безпеки - Зеленський

Макрон та Стармер проведуть нову зустріч "коаліції охочих"

Орбан звинуватив Україну у підготовці до впливу на вибори 2026 року та діяльність її спецслужб в країні

Україні потрібна постійна оборонна та військова підтримка - заява парламентаріїв країн Європи

Зеленський мав аудієнцію у короля Данії

МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку із недружніми заявами угорської сторони

Путін знов заявив Трампу, що РФ не відступить від своїх цілей у війні з Україною

NAUDI підтримує ідею правового режиму "Defence City"

Зупинка поставок зброї зі США Україні свідчить про неузгодженість дій всередині американського політикуму – Климпуш-Цинцадзе

Зеленський і президент Єгипту доручать розпочати підготовку угоди про преференційну торгівлю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА