Інтерфакс-Україна
16:52 24.09.2015

МЗС України вважає візит до анексованого Криму групи польських дітей провокацією РФ

1 хв читати
МЗС України вважає візит до анексованого Криму групи польських дітей провокацією РФ

У Міністерстві закордонних справ України вважають візит до анексованого Крим групи польських дітей політичною провокацією з боку Російської Федерації, сказала речник українського МЗСС Мар'яна Беца.

"МЗС висловлює занепокоєння з приводу візиту групи польських дітей до Автономної Республіки Крим. Ми засуджуємо використання Росією польських дітей для здійснення своїх політичних провокацій", - сказала М. Беца на брифінгу в Києві в четвер.

За її словами, поїздка була організована неурядовою організацією Фонд "Російсько-польський центр діалогу та згоди" без узгодження з українською стороною.

М. Беца наголосила, що це є грубим порушенням міжнародного права і українського законодавства.

Спікер українського зовнішньополітичного відомства зазначила, що посольство України в Польщі звернулося з нотою до МЗС Польщі, в якій висловило позицію країни щожо цієї ситуації.

Як повідомляли ЗМІ, поїздка польських дітей до РФ була організована як заохочення для переможців конкурсів "Знання про Росію" та "Читання російської поезії".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністр промисловості Данії анонсував меморандум для залучення українських підприємств ОПК до виробництва в його країні

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РФ навмисне відключила е/е на ЗАЕС для реалізації планів під’єднання до своєї енергосистеми – Сибіга

Кабмін перенаправив 143,1 млн грн на організаційне і інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності Ради

Голова євроінтеграційного комітету пропонує об’єднати два законопроєкти щодо адаптації українського права до норм ЄС

Військові та їх родини з Києва отримають від 1,2 до 2,5 тис грн до Дня захисників - розпорядження

"Євросолідарність" ініціює переспрямування 200 млрд грн на потреби ЗСУ в проєкті держбюджету-2026, повідомив Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА