Інтерфакс-Україна
13:51 03.10.2015

"Нормандська четвірка" домовилася, що відведення легкого озброєння має тривати 41 добу - Порошенко

1 хв читати
"Нормандська четвірка" домовилася, що відведення легкого озброєння має тривати 41 добу - Порошенко

Лідери країн "нормандського формату" на переговорах у п'ятницю в Парижі домовилися, що відведення легкого озброєння має тривати 41 добу, заявив президент України Петро Порошенко.

"Ми провели переговори щодо етапності відведення легкого озброєння, визначили, що відповідно до домовленостей, воно триватиме 41 добу, будуть етапи проміжних перевірок, які забезпечать безперешкодне і стовідсоткове виконання домовленостей", - сказав він журналістам у вівторок у Парижі після переговорів лідерів країн "нормандського формату".

П. Порошенко додав, що йдеться не лише про артилерії калібром менше 100 мм, йдеться про танки і про міномети.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Перший пункт плану США - це всеосяжне припинення вогню, яке зупинить вбивства зараз - Келлог

Четверо європейських лідерів планують поговорити з Трампом до його телефонної розмови з Путіним – Мерц

Другий тур президентських виборів триває в Румунії

Зеленський повідомив про початок спільної з лідерами країн Європи роботи над новою безпековою архітектурою для України

Посилені санкції ЄС за відмову Путіна до переговорів буде включати, серед іншого, бан на відновлення "Північного потоку-1" та "Північного потоку-2" - фон дер Ляєн

Мерц в парламенті пообіцяв продовжити військову підтримку України і зробити Бундесвер найсильнішою армією в Європі – ЗМІ

В Туреччині не чекають на Трампа в четвер, але не виключають, що він приїде, якщо те ж зробить Путін – ЗМІ

США виступають проти запрошення Зеленського на саміт НАТО в Гаазі – ЗМІ

КМІС: 71% українців негативно ставиться до проведення виборів під час тимчасового перемир’я з гарантіями

КМІС: Рівень довіри до Зеленського на першу половину травня становить 74%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА