Інтерфакс-Україна
10:26 07.10.2015

"Свобода" в суді вимагає скасування реєстрації "Опозиційного блоку" на виборах до Львівської обл- та міськради

1 хв читати
"Свобода" в суді вимагає скасування реєстрації "Опозиційного блоку" на виборах до Львівської обл- та міськради

Представники Львівської міської організації ВО "Свобода" звернулися до Львівського окружного адміністративного суду з позовом про скасування реєстрації списку кандидатів від "Опозиційного блоку" на виборах до Львівської міської та обласної рад, повідомив голова фракції ВО "Свобода" у Львівській міськраді Любомир Мельничук.

"Вимагаємо не допустити на вибори (...) і скасувати постанови територіальних виборчих комісій про реєстрацію їхніх партійних списків", - написав він на сторінці у Facebook.

За даними Л.Мельничука, підставою для позову є порушення порядку висунення кандидатів від партії.

"Фактично, не було ні партійної конференції із зареєстрованими делегатами, ні належного повідомлення медіа і ТВК (територіальної виборчої комісії - ІФ) із достовірними даними про час та місце проведення конференції, як цього вимагає закон про місцеві вибори", - стверджує Л.Мельничук.

Судові засідання призначені на 7 жовтня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Політики та громадські діячі заявляють про загрози для євроінтеграції, який несе законопроєкт щодо НАБУ і САП

Без санкційного тиску на РФ не буде прориву переговорних позицій від Росії – Подоляк

Один з ініціаторів законопроєкту, що обмежує незалежність НАБУ та САП, утримався від голосування

"Євросолідарність" проти законопроєкта №12414, а голосування окремих депутатів "за" - це не позиція фракції - Геращенко

МЗС Туреччини про переговори у Стамбулі: Наша мета — забезпечити продовження спілкування сторін одна з одною

Блокування звернення до США мало критичні наслідки для України - Порошенко

Умєров очолить делегацію для перемовин з російською стороною - Зеленський

ЄС і США все ще не можуть домогтися прориву на торговельних переговорах

Україна ввела санкції проти 5-х осіб за підривні інформкампанії, серед них Королевська, Балашов, Латиніна – указ

Порошенко назвав військову економіку головним пріоритетом уряду

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА