Інтерфакс-Україна
11:13 07.10.2015

Ідея надання імунітету учасникам виборів на Донбасі була запропонована французькою стороною і обговорюється - Клімкін

1 хв читати
Ідея надання імунітету учасникам виборів на Донбасі була запропонована французькою стороною і обговорюється - Клімкін

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив, що на переговорах у Парижі французька сторона виступила з ідеєю надання імунітету учасникам виборів на Донбасі, ця ініціатива зараз в обговоренні.

"Ідея щодо імунітету була висловлена французькою стороною - це одна з ідей, яка обговорюється під час пост-конфліктного врегулювання. Але я хочу сказати чітко одну річ: будь-який тимчасовий імунітет від кримінального переслідування нікого не звільнять від повномасштабної амністії. Амністія - це не політичний процес, амністія - це юридичний процес", - сказав глава МЗС, відповідаючи на запитання народних депутатів у Верховній Раді в середу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Російський план неприйнятний у будь-якій формі – заява "Євросолідарності"

Закордонні бізнесмени, політики та експерти частіше критикують 28-пунктний план, але згадують слабкість Європи

Ексміністр Кулеба: В угоді США й РФ немає нових ідей, Україна має обрати між переговорами та продовженням боротьби

Голови МЗС 7 країн у річницю нюрнберзького процесу заявили про вразливість міжнародного права через війну в Україні

Треба припинити політичні ігрища, парламент воюючої країни має працювати об'єднано – Зеленський

Верховний Суд розглядає позов Порошенка щодо санкцій РНБО

Вже цієї зими в Києві запрацюють 7 міні-ТЕЦ - Кличко

Нардеп Жупанин на зустрічі фракції з президентом запропонував підтримати голову енергокомітету Геруса на посаду глави Міненерго

Апарат Верховної Ради передав "Євросолідарності" підписні листи за відставку уряду того ж дня, як отримав запит

Качка: 2028 рік – реалістичний горизонт завершення переговорів про вступ з ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА