Інтерфакс-Україна
10:35 12.10.2015

Перенесення виборів на Донбасі на лютий дасть змогу врегулювати низку політичних питань - генсек ОБСЄ

1 хв читати
Перенесення виборів на Донбасі на лютий дасть змогу врегулювати низку політичних питань - генсек ОБСЄ

Вибори в самопроголошених "ДНР" і "ЛНР" на Донбасі буде перенесено на лютий, що дасть змогу вирішити інші політичні питання у рамках тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі, заявив в понеділок генеральний секретар ОБСЄ Ламберто Заньєр.

"Вибори в "ДНР" і "ЛНР" найімовірніше буде перенесено на лютий, що дасть змогу врегулювати й інші політичні питання у рамках політичної групи",- сказав він на засіданні постради Організації договору колективної безпеки (ОДКБ) у понеділок.

Водночас у повідомленні, оприлюдненому на сайті "Верховного суду ДНР" 12 жовтня, зазначено, що глава "ДНР" Олександр Захарченко підписав указ про перенесення дати місцевих виборів із 18 жовтня 2015 року на 20 квітня 2016 року.

Раніше джерело в підгрупі повідомило, що учасники політичної підгрупи можуть провести дві зустрічі в переддень переговорів тристоронньої контактної групи 20 жовтня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Адвокати Порошенка вказують на паралелі фабули експертизи ДБР щодо їх підзахисного з російською пропагандою

Удар по американському заводу в Україні свідчить, що Путін не хоче припинення війни - Порошенко

Моббс про територіальні вимоги РФ: Міжнародне право не може бути скасоване агресією

Кличко закликав Бундестаг посилити допомогу Україні

Зеленський: Я був би задоволений, якби вибори вже були

Рубіо, Віткофф і Венс увійдуть у коодинаційну групу зі сторони США щодо підготовки зустрічі з РФ – Зеленський

Регламентний комітет рекомендував Раді відсторонити Безуглу від участі у пленарному засіданні

Науседа: Литва готова залучити миротворчі війська та спорядження в межах мандату Сейму

Климпуш-Цинцадзе звертатиметься до регламентного комітету через дії Стефанчука

Мелоні пропонує надати Україні колективні гарантії безпеки, але відмовити у фактичному вступі до НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА