Інтерфакс-Україна
12:01 12.10.2015

Ківалов зняв свою кандидатуру з виборів мера Одеси через кримінальні справи, стверджує Саакашвілі

2 хв читати
Ківалов зняв свою кандидатуру з виборів мера Одеси через кримінальні справи, стверджує Саакашвілі

Народний депутат Сергій Ківалов зняв свою кандидатуру з виборів мера Одеси через відкриті стосовно нього кримінальні справи з фальсифікаціях виборів, заявляє голова Одеської обладміністрації Міхеіл Саакашвілі.

"Ківалов зняв кандидатуру не з доброї волі і не через поставлений, найімовірніше ним самим, вибух, а через реальні кримінальні справи за фальсифікації, які проти його групи підготувала прокуратура області, і про які він добре обізнаний від його інформаторів, що ще залишилися в прокуратурі, які завжди заздалегідь зливають йому всі подробиці. Те що він зняв кандидатуру, ще більш переконує мене, що ці справи треба ще швидше доводити до кінця", - написав М.Саакашвілі на своїй сторінці в Facebook.

Як повідомлялося, С.Ківалов напередодні заявив, що знімає свою кандидатуру з виборів мера Одеси, побоюючись, що інакше можуть постраждати люди.

"На жаль, я не можу розповісти всі обставини, які змусили мене прийняти рішення, якого я не хотів. І справа не в кинутій сьогодні вночі до мене на подвір’я черговій РГД-5 і не у випущеній автоматній черзі у напрямку вікон моєї спальні. І не в мені особисто. Можу сказати одне: мені дали зрозуміти, що якщо я не піду з дороги - в Одесі повторять 2 травня", - пояснив своє рішення С.Ківалов.

Як повідомлялося, увечері в п'ятницю невідомий кинув гранату на подвір’я будинку С.Ківалова. Від вибуху ніхто не постраждав. До цього граната вибухнула біля резиденції політика - т. з. "Замку Гаррі Поттера" на одеському узбережжі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сірко про коригування угоди про надра: Не знаю, чи це дипломатично можливо

Тимошенко обговорила с пастором Бернсом відновлення стосунків з США та компроміси, до яких, на її думку, готові українці

Матернова підкреслила важливість залучення громадянського суспільства до переговорного процесу про вступ України в ЄС

Данія закликає до відкриття всіх переговорних Кластерів про вступ України в ЄС в 2025р. - Б’єрре

УЧХ допомагав ліквідувати наслідки обстрілу РФ по Миколаївці Донецької області

Каллас: Відповідальність за злочини керівництва РФ та воєнні злочини має бути більш автоматичною

Сибіга: Україна ніколи не визнає жодні вкрадені Росією території, не погодиться на обмеження армії

Глава МЗС Литви: єдиним ефективним інструментом для переговорів є тиск на Росію

Україна останнім часом відкрила 8 нових дипустанов в Африці

Дві третини українців за вибори одразу після завершення військового стану, у Зеленського росте індекс довіри

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА