Інтерфакс-Україна
14:37 16.10.2015

Членство України в РБ ООН дає додаткові інструменти для обстоювання своїх інтересів у відносинах із РФ - Петренко

1 хв читати
Членство України в РБ ООН дає додаткові інструменти для обстоювання своїх інтересів у відносинах із РФ - Петренко

Отримання Україною непостійного членства в Радбезі ООН дає дипломатичний та юридичний інструмент для обстоювання своїх інтересів у відносинах із РФ та є підтвердженням того, що міжнародне співтовариство підтримує Україну, заявляє міністр юстиції України Павло Петренко.

"Це є фактично підтвердженням того, що проукраїнська коаліція є, що підтримка України в міжнародному співтоваристві є дуже високою", - сказав П.Петренко на брифінгу в Києві в п'ятницю, коментуючи отримання Україною непостійного членства в Радбезі ООН.

За словами П.Петренка, окрім дипломатичного та політичного ефекту, крім того, що Україна отримає майданчик для можливості висловлювати свою позицію, є також і юридичний бік.

"Практично в юридичній площі ми зможемо мати більше інструментів для того, щоб просувати ту ініціативу, яку ми озвучили, - щодо обмеження країни-агресора, яка є постійним членом Радбезу ООН, у використанні права вето з метою уникнення відповідальності", - наголосив глава Мін’юсту.

"Це серйозний дипломатичний та юридичний інструмент для того, щоб обдстоювати свою позицію і наші цілі, а наші цілі - це деокупація Донбасу та повернення Криму", - підсумував П.Петренко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Законопроєкт про Кіберсили ЗСУ суперечить чинному законодавству - нардеп

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

Зеленський пояснює дії Орбана прагненням наростити рейтинг його партії блокуванням України

Рейтинг Макрона впав до рекордно низьких 14% на тлі політичної кризи в країні - опитування

Бельгія висунула вимоги щодо використання російських активів для фінансування позики Україні

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА