Інтерфакс-Україна
18:07 19.10.2015

ЦВК відмовила Добкіну в реєстрації через відсутність в автобіографії даних про його громадську роботу в Партії регіонів - Охендовський

1 хв читати
ЦВК відмовила Добкіну в реєстрації через відсутність в автобіографії даних про його громадську роботу в Партії регіонів - Охендовський

Центральна виборча комісія відмовила народному депутату Михайлу Добкіну в реєстрації кандидатом у депутати Харківської обласної ради від "Опозиційного блоку" через відсутність в його автобіографії відомостей про громадську роботу, повідомив голова ЦВК Михайло Охендовський.

"В автобіографії кандидата в депутати Харківської обласної ради Михайла Добкіна не були зазначені відомості про його громадську роботу головою харківської обласної організації Партії регіонів", - заявив він на брифінгу в понеділок.

Голова ЦВК також зазначив, що якби М.Добкін був на засіданні ЦВК і дав би відповідні пояснення, то комісія могла б прийняти до відома його пояснення та зареєструвати його кандидатом.

"Його присутність на вчорашньому засіданні дала б йому можливість виправити його автобіографію, і ці поправки були б взяті ЦВК до уваги. Оскільки його на засіданні не було, ЦВК вимушена була оперувати тими відомостями, які були наявні", - наголосив М.Охендовський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

NAUDI підтримує ідею правового режиму "Defence City"

Зупинка поставок зброї зі США Україні свідчить про неузгодженість дій всередині американського політикуму – Климпуш-Цинцадзе

Зеленський і президент Єгипту доручать розпочати підготовку угоди про преференційну торгівлю

Україна на всіх робочих рівнях з'ясовує зі США деталі по постачанню оборонної підтримки - Зеленський

Рютте: Україна у "короткостроковій перспективі" не зможе обійтися без допомоги США

Макрон "оптимістично налаштований" щодо співпраці з Путіним по Ірану, "трохи менше" щодо України – ЗМІ

Лубінець називає тиском заклики до нього депутатів подати Кременя на перепризначення мовним омбудсманом

Верховний суд скасував рішення про заборону партії "Наш край"

МВФ зобов’язав Україну до кінця липня-2025 підготувати дорожню карту для усунення прогалин у структурі ІСІ

Навроцький обіцяє зустрітися із Зеленським – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА