Інтерфакс-Україна
11:10 29.10.2015

У Добропіллі, Вугледарі та Селідовому Донецької області на виборах мера перемогли самовисуванці

2 хв читати
У Добропіллі, Вугледарі та Селідовому Донецької області на виборах мера перемогли самовисуванці

Центральна виборча комісія за результатами опрацювання 100% протоколів оприлюднила результати виборів голів міських рад трьох міст обласного значення Донецької області – Добропілля, Вугледара і Селілового, де перемогли безпартійні кандидати-самовисуванці.

У м. Добропілля переміг селищний голова смт. Новодонецьке Добропільської міськради Андрій Аксьонов, який набрав 68,9% голосів виборців. Його найближчий конкурент, представник партії "Наш Край" Ігор Кудря набрав 9,1% голосів, решта шість кандидатів, зокрема й представники партій "Сила Людей", "Укроп" і чотирьох самовисуванців - 6% і менше.

У м. Вугледар переміг чинний голова місцевої військово-цивільної адміністрації Андрій Силіч, набравши 41,6% голосів виборців, він обійшов на 11% представника "Опозиційного блоку" Володимира Іваницького. Крім них у виборах брали участь ще чотири кандидати-самовисуванця, вони набрали від 3% до 9,9% голосів кожен

У м. Селідовому також переміг чинний мер Віктор Ремізов, набравши 45,5% голосів виборців, він обійшов на 20% свого найближчого конкурента, також самовисуванця Миколу Євменова. Єдиний кандидат від партії – представник "Блоку Петра Порошенка "Солідарність" Петро Ільченко – на третьому місці з 13,5% голосів; у виборах також брали участь ще два самовисуванця.

Населення Добропілля станом на 1 січня 2015 року становило 30,7 тис людей, у Селідовому у 2012 році проживало 24,3 тис осіб, у Вугледарі влітку 2014 р. було 15,2 тис осіб, таким чином, другий тур голосування в останніх двох містах законом не передбачений.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦВК зареєструвала Карабуту новим нардепом від "Слуги народу"

Порошенко вказує на ненадання обґрунтувань для санкцій протягом року попри відведені законом 15 днів

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА