Інтерфакс-Україна
12:05 30.10.2015

У другий тур виборів мера Києва, окрім Кличка, можуть вийти Береза й Омельченко - дані обробки 88% протоколів УВК

1 хв читати
У другий тур виборів мера Києва, окрім Кличка, можуть вийти Береза й Омельченко - дані обробки 88% протоколів УВК

За даними обробки 88% протоколів дільничних комісій, у другий тур виборів мера Києва виходить нардеп Борислав Береза.

Станом на ранок п'ятниці, Київська міська виборча комісія ухвалила протоколи 9 районних виборчих комісій, до складу яких входять 960 виборчих дільниць із 1089 на усій території Києва (88%).

Згідно з даними протоколів 9 районних комісій, за чинного мера Києва Віталія Кличка проголосували 308 тис. 444 виборців, за народного депутата Б.Березу - 67 тис. 410 осіб.

З невеликим відривом від Б.Берези йде екс-мер Києва Олександр Омельченко - 65 тис. 298 киян.

За представника ВО "Батьківщина" Володимира Бондаренка проголосували 59 тис. 456 виборців, а за представника об'єднання "Самопоміч" Сергія Гусовського - 59 тис. 190 киян.

У Київському міськвиборчкомі чекають останнього протоколу за виборами міського голови - Дніпровської районної комісії, на території якої розташовано 129 виборчих дільниць.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп у розмові з Путіним попросив його "розібратися з Росією", а не з Близьким Сходом

Більшість українців вважають санкції проти Порошенка спробою влади відволікти увагу від складної ситуації на фронті – КМІС

Єврокомісар Йоргенсен: заборона на імпорт росгазу за новими контрактами буде до кінця цього року, за довгостроковими – до кінця 2027р.

Єврокомісія ухвалила законодавчу пропозицію, яка дозволить відмовитися від росгазу та нафти в ЄС до кінця 2027р

Адміністрація Трампа розпускає групу, що займалася тиском на Росію – ЗМІ

Порошенко стверджує, що автором "вугільної справи" проти нього був Портнов

Трамп заявляє, що не зв'язувався з Іраном для переговорів щодо врегулювання ситуації на Близькому Сході

Трамп заявив про відтермінування санкцій проти РФ, бо очікує від них угоди щодо припинення війни - ЗМІ

Трамп звинуватив Макрона у неправдивій заяві про його від’їзд із саміту G7

Угорщина наклала вето на план Єврокомісії щодо відмови від нафти і газу з Росії – Сійярто

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА