Інтерфакс-Україна
16:24 30.10.2015

Саакашвілі вгледів за планами влади Грузії позбавити його громадянства "замовлення Росії"

2 хв читати
Саакашвілі вгледів за планами влади Грузії позбавити його громадянства "замовлення Росії"

Губернатор Одеської області України Михайло Саакашвілі вважає, що розпочата в п'ятницю процедура позбавлення його громадянства Грузії пов'язана з бажанням нинішньої грузинської влади позбавити його можливості брати участь у виборах у країні.

У відеозверненні, яке М. Саакашвілі розмістив у п'ятницю на своїй сторінці в Facebook екс-президент Грузії висловив думку, що за рішенням Мін'юсту Грузії стоїть екс-прем'єр Бідзіна Іванішвілі, який виконує "одне із головних замовлень Росії" і закриває йому шлях до виборів.

М. Саакашвілі також стверджує, що його насильно змусили виїхати з країни".

Коментуючи появу на українському сайті аудіозаписів його скандальних телефонних розмов з одним із лідерів "Єдиного національного руху" Гигою Бокерія і гендиректором телекомпанії "Руставі-2" Нікою Гварамія, екс-президент заявив, що "за цим стоять російські спецслужби".

Міністр юстиції Грузії Теа Цулукіані повідомила в п'ятницю журналістам, що М. Саакашвілі буде позбавлений грузинського громадянства, оскільки є громадянином України.

"Кілька днів тому надійшла офіційна нота українською мовою, згідно з якою Михайло Саакашвілі прийнятий до громадянства України. На підставі цієї ноти, яка є офіційним документом української держави, відповідно до законодавства Грузії та взятих Грузією міжнародних зобов'язань, ми сьогодні починаємо процедуру припинення громадянства Грузії Михайлу Саакашвілі", - повідомила Т. Цулукіані.

Вона наголосила, що М. Саакашвілі буде офіційно письмово повідомлений і йому нададуть "розумний строк" для визначення своєї позиції щодо громадянства.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА