Інтерфакс-Україна
13:25 05.11.2015

ВР не підтримала можливості врахування антидискримінаційної норми під час доопрацювання проекту Трудового кодексу

1 хв читати
ВР не підтримала можливості врахування антидискримінаційної норми під час доопрацювання проекту Трудового кодексу

Верховна Рада не підтримала пропозиції розглянути можливість врахування антидискримінаційної норми під час доопрацювання проекту Трудового кодексу до другого читання.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", під час дискусії на засіданні парламенту в четвер при розгляді в першому читанні проекту Трудового кодексу народний депутат фракції "Блок Петра Порошенка", голова комітету з питань євроінтеграції Ірина Геращенко виступила з пропозицією внести до законодавчого акта антидискримінаційну норму.

"Ця норма має звучати таким чином: забороняється будь-яка дискримінація у сфері праці, зокрема порушення принципу рівноправ'я та можливостей, пряме чи непряме обмеження прав працівників, незалежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, гендерної ідентичності, сексуальної орієнтації, етнічного, соціального та іноземного походження, стану здоров'я, інвалідності", - сказала І.Геращенко.

Після прийняття за основу проекту кодексу голова парламенту Володимир Гройсман виніс на голосування пропозицію "розглянути можливість врахувати цю поправку під час підготовки документа до другого читання". Ця пропозиція набрала лише 117 голосів народних депутатів за необхідних 226 голосів.

Як повідомлялося, так звана антидискримінаційна норма в трудовому законодавстві є однією з вимог, які Україна має виконати на шляху лібералізації візового режиму з ЄС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦВК зареєструвала Карабуту новим нардепом від "Слуги народу"

Порошенко вказує на ненадання обґрунтувань для санкцій протягом року попри відведені законом 15 днів

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА