14:02 05.11.2015

Дії РФ у Сирії не відвернуть увагу уряду США від конфлікту на Донбасі - помічник міністра оборони США

Дії РФ у Сирії не відвернуть увагу уряду США від конфлікту на Донбасі - помічник міністра оборони США

Помічник міністра оборони США з питань міжнародної безпеки Елісси Слоткін (Елісса Slotkin) заявила, що дії Російської Федерації в Сирії жодним чином не відвернуть увагу уряд США від конфлікту на Донбасі, повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

"Ми прибули для проведення консультацій, щоб перейти на інший рівень співпраці між міністерствами оборони України і США. Ми маємо розглянути стратегічний рівень співпраці, орієнтований на довгострокову перспективу", - зазначила Е. Слоткін на зустрічі з міністром оборони України Степаном Полтораком у четвер.

У свою чергу С. Полторак поінформував Е. Слоткін про ситуацію на Донбасі, зазначивши, що говорити про стабільне затишшя або "заморожений конфлікт" зарано.

"Ворог знову порушує Мінські домовленості і основа цих порушень - агресія терористичних угруповань: це і обстріли позицій українських силовиків і висунення вимог щодо проведення місцевих виборів на Донбасі, які порушують не лише домовленості, а й Конституцію України", - зазначив міністр.

Також глава оборонного відомства наголосив, що поряд із захистом територіальної цілісності, у Збройних Силах України здійснюються і фундаментальні реформи, зокрема розробляється нормативна база, що відповідає умовам сьогодення і здійснюються реформи із забезпечення та управління військами.

Він також відзначив величезну роль іноземних радників, що беруть участь у всіх напрямах реформ і завдяки консультаціям яких, зокрема, створено та впроваджено антикорупційну програму Міністерства оборони України.

Е. Слоткін запевнила, що уряд США і надалі всіляко допомагатиме українській армії в прагненні до позитивних змін і в процесах реформування армії.

Під час зустрічі також обговорювалися основні напрями реформування українських Збройних Сил України і програми допомоги, яку може надати при цьому уряд США.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

США очікують відповідь Росії на план Волкера щодо Донбасу

США закликають Україну підвищити ціни на газ та створити незалежний суд

Засідання українсько-американської робочої групи з питань нерозповсюдження та експортного контролю відбудеться у Вашингтоні

Київ має намір посилити тиск на РФ для звільнення політв'язня Балуха

Трамп назвав "прогресом для всіх" повідомлення з КНДР про припинення випробувань ядерної зброї і запуски балістичних ракет

Трамп пообіцяв заходи у відповідь на судовий позов, поданий Демократичною партією проти його штабу

Демпартія США подала до суду на Росію, команду Трампа і WikiLeaks

Заседания СНБО по синхронизации санкций против РФ в пятницу не состоится

Засідання РНБО щодо синхронізації санкцій проти РФ в п'ятницю не відбудеться

Українцям важливо навчитися фільтрувати "фейки" і розвивати критичне мислення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА