Інтерфакс-Україна
18:28 06.11.2015

Зайві бюлетені на виборах у Києві не могли вплинути на їхній результат, вважає Охендовський

1 хв читати
Зайві бюлетені на виборах у Києві не могли вплинути на їхній результат, вважає Охендовський

Зайві надруковані бюлетені у Києві не могли вплинути на результати виборів, що відбулися 25 жовтня, вважає голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський.

"Вважати, що зайві надруковані бюлетені якимсь чином вплинули на результати цих виборів, наразі у Центральної виборчої комісії немає підстав", - сказав М.Охендовський на прес-конференції в п'ятницю.

Коментуючи незбіг кількості надрукованих бюлетенів для проведення виборів у Києві та кількість бюлетенів, виданих дільничним комісіям, голова ЦВК зазначив, що цю обставину має пояснити Київська міська територіальна виборча комісія.

Водночас він заявив, що не вбачає прямих зв'язків із тим, що ці бюлетені друкували в приватній друкарні. "Форма власності друкарні не повинна впливати на якість надрукованих бюлетенів", - наголосив М.Охендовський.

ОСТАННЄ

Суд продовжить розгляд позову Порошенка про скасування санкцій проти нього в закритому режимі 7 листопада - адвокат

Нові правила звільнення працівників і місцевих депутатів під час війни пропонує група депутатів "Слуги народу"

Законопроєкт про Кіберсили ЗСУ суперечить чинному законодавству - нардеп

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

Зеленський пояснює дії Орбана прагненням наростити рейтинг його партії блокуванням України

Рейтинг Макрона впав до рекордно низьких 14% на тлі політичної кризи в країні - опитування

Бельгія висунула вимоги щодо використання російських активів для фінансування позики Україні

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА