Інтерфакс-Україна
14:43 14.11.2015

Клімкін: Одним із пріоритетів України в Радбезі ООН стане питання посилення боротьби з тероризмом

1 хв читати
Клімкін: Одним із пріоритетів України в Радбезі ООН стане питання посилення боротьби з тероризмом

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін наголошує, що теракти в Парижі засвідчили необхідність посилення боротьби з тероризмом, і Україна в Раді безпеки ООН особливо наголошуватиме на цьому питанні.

"Події цієї ночі (...) потребують посилення ефективності боротьби з тероризмом. Зокрема, це буде один із пріоритетів України в Раді безпеки ООН", - написав глава МЗС у матеріалі, розміщеному в мікроблозі в "Твіттері".

На його думку, теракти в Парижі 13 листопада "остаточно для всіх підтвердили, що географія більше не працює". "Штучні кордони... не гарантують безпеки і не рятують", - додав міністр.

П.Клімкін також наголосив, що трагічні події в Парижі "створюють ризик того, що в Європі стане менше єдності". "Але це саме те, чого робити не можна. Якраз навпаки – атака на Францію має сприяти новому рівню взаємодії – в європейському суспільстві та на міжнародній арені. Під цим страшним ударом має встояти єдність Європи – її внутрішня єдність і єдність її зовнішньої політики", - впевнений він.

Крім того, глава українського зовнішньополітичного відомства вважає, що після цих терактів Європа не повинна "пустити в себе страх". "Через гіркий досвід українці... сьогодні розуміють, наскільки життєво важливо не боятися, коли на тебе напав агресор чи терорист. Тільки тоді їх можна перемогти", - підсумував він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Порошенко обговорив з Сікорським власні розробки в сфері ОПК

Сікорський поки не бачить підстав для розриву дипвідносин з РФ

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА