Інтерфакс-Україна
11:51 16.11.2015

Яценюк закликає ВР голосувати за закони, спрямовані на дерегуляцію бізнесу

1 хв читати
Яценюк закликає ВР голосувати за закони, спрямовані на дерегуляцію бізнесу

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк закликав Верховну Раду розглянути та проголосувати за законодавчі ініціативи, які спрямовані на дерегуляцію та спрощення ведення бізнесу в Україні.

"Ми закликаємо парламент далі продовжувати ухвалювати закони щодо дерегуляції та спрощення життя в Україні для того, щоб ті підстави для корупції, які є на сьогодні в Україні, просто зникли", - заявив він на Міжнародній антикорупційній конференції в Києві в понеділок.

Прем'єр також зазначив, що Верховна Рада з якоїсь невідомої причини не голосує за законопроекти, які змінюють умови приватизації державних компаній в Україні.

У зв'язку з цим А.Яценюк нагадав, що український уряд зупинив приватизацію Одеського припортового заводу спеціально для того, щоб парламент ухвалив закон, який скасує обов'язковий продаж на біржі 5% Одеського припортового заводу. Прем'єр зазначив, що цей закон потрібен для ефективної приватизації Одеського припортового заводу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА