Інтерфакс-Україна
15:05 21.11.2015

Порошенко підписав ухвалені ВР "безвізові закони"

1 хв читати

Президент України Петро Порошенко повідомив, що підписав "безвізові закони", які раніше ухвалив український парламент.

"Тільки що, ще чорнило не висохло, я підписав пакет так званих безвізових законів. Ми виконали технічні умови і очікуємо рішення ЄС щодо перспектив запровадження безвізового режиму", - сказав президент у своєму зверненні до українського народу з нагоди Дня Гідності і Свободи в суботу.

Він також додав, що вже всі 28 членів ЄС ратифікували угоду про асоціацію Україна-ЄС.

"Зазвичай на це йдуть довгі роки, ми впоралися за 17 місяців з дня підписання", - сказав П.Порошенко.

Він також додав, що з 1 січня 2016 року починає діяти зона вільної торгівлі з ЄС, незважаючи на спроби РФ зірвати цей процес.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Європейська солідарність" закликала депутатів фракції "Батьківщина" об’єднатись у роботі з відновлення субʼєктності парламенту

Безпека України може визначатися лише із залученням України - Зеленський після розмови зі Стуббом

Дрісколл зустрічається з росіянами в Абу-Дабі для обговорення оновленого мирного плану для України

Расмуссен закликав Європу не чекати на США та розмістити до 20 тис. військ за лінією фронту України й створити повітряний щит

Зеленський і Стармер скоординували позиції перед зустріччю Коаліції охочих

Стубб: Наступні дні будуть вирішальними для наших зусиль щодо досягнення справедливого та тривалого миру в Україні

Ініціативна група "Першого грудня" про заяву президента США: наші козирі – гідність, свобода і солідарність

Умєров: Ми очікуємо на організацію візиту Президента України до США у найближчу можливу дату в листопаді

Макрон вважає, що деякі пункти запропонованого США плану щодо України потребують уточнень

США в рівній мірі взаємодіють з обома сторонами, щоб припинити війну в Україні - Білий дім

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА