Інтерфакс-Україна
18:09 29.11.2015

На 16:00 у Красноармійську та Маріуполі не зафіксовано грубих порушень виборчого законодавства - КВУ

1 хв читати

З 12:00 до 16:00 29 листопада в Маріуполі та Красноармійську Донецької області не зафіксовано випадків фотографування виборчих бюлетенів, спроби видачі виборчих бюлетенів без пред'явлення паспорта або незаконного вкидання виборчих бюлетенів, повідомляє Донецька обласна організація "Комітету виборців України" в неділю.

При цьому на 1% дільниць Маріуполя були спроби порушення таємниці голосування (передусім голосування поза кабінкою).

Незначні процедурні порушення спостерігачі виявили на 12,8% виборчих дільниць Маріуполя і 5,6% - Красноармійська. Кількість незначних процедурних порушень у Маріуполі в цей період була трохи вищою, ніж показник у межах країни під час голосування 25 жовтня (11,0% дільниць України).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

Різні версії документів про санкції проти Порошенка опубліковані на сайтах президента та РНБО, що свідчить про фальсифікацію - адвокат

Міністр промисловості Данії анонсував меморандум для залучення українських підприємств ОПК до виробництва в його країні

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РФ навмисне відключила е/е на ЗАЕС для реалізації планів під’єднання до своєї енергосистеми – Сибіга

Кабмін перенаправив 143,1 млн грн на організаційне і інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності Ради

Голова євроінтеграційного комітету пропонує об’єднати два законопроєкти щодо адаптації українського права до норм ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА