Інтерфакс-Україна
17:17 30.11.2015

Порошенко і Юнкер скоординували позиції напередодні заключного раунду консультацій Україна-ЄК-Росія з імплементації ЗВТ із ЄС

1 хв читати
Порошенко і Юнкер скоординували позиції напередодні заключного раунду консультацій Україна-ЄК-Росія з імплементації ЗВТ із ЄС

Президент України Петро Порошенко і президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер у Парижі скоординували позиції напередодні заключного раунду міністерських тристоронніх консультацій Україна-Єврокомісія-Росія з імплементації зони вільної торгівлі (ЗВТ), що відбудеться 1 грудня в Брюсселі.

"П. Порошенко і Ж-К. Юнкер підтвердили незмінність домовленості про створення поглибленої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС з 1 січня 2016 року", - повідомляє прес-служба президента України в понеділок.

Крім того, П. Порошенко і Ж-К. Юнкер обговорили виконання Україною критеріїв для запровадження Євросоюзом безвізового режиму, зокрема й прогрес у реалізації антикорупційної реформи.

Сторони також обговорили шляхи посилення енергетичної безпеки України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" вважає суд над заступником Кличка Прокопівим спробою залякати опозицію

Рубіо анонсував масштабну реорганізацію Держдепу США

Климпуш-Цинцадзе про умови для припинення вогню: якщо це правда, то США не налаштовані на пошук досягнення тривалого миру

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА