Інтерфакс-Україна
19:12 03.12.2015

У Маріуполі мером обрано Бойченка, в Красноармійську - Требушкіна, інформує ЦВК

1 хв читати
У Маріуполі мером обрано Бойченка, в Красноармійську - Требушкіна, інформує ЦВК

Центральна виборча комісія (ЦВК) оприлюднила результати місцевих виборів у Маріуполі та Красноармійську Донецької області.

Як повідомляється в четвер на офіційному сайті ЦВК, міським головою Маріуполя обрано самовисуванця Вадима Бойченка, за якого проголосували 88 тис. 093 людини (або 72,8% виборців).

Його найближчий конкурент, який посів на виборах друге місце, самовисуванець Юрій Тернавський отримав підтримку 10 тис. 207 людей (або набрав 8,4% голосів)

Також згідно з інформацією ЦВК красноармійським міським головою обрано самовисуванця Руслана Требушкіна, за якого віддали свої голоси 17 тис. 441 людина (або 83,5% виборців).

Представник Молодіжної партії України Сергій Андрійченко, який посів друге місце на виборах мера Красноармійська, отримав підтримку 1 тис. 582 виборців (або 7,58% голосів).

Як повідомлялося, місцеві вибори в Маріуполі та Красноармійську відбулися 29 листопада 2015 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єврокомісія щодо можливої відмови України від територій: Крим – це Україна

Україна готова обговорювати мирну угоду з Росією, але тільки після реального припинення вогню – ЗМІ

"Євросолідарність" вважає суд над заступником Кличка Прокопівим спробою залякати опозицію

Рубіо анонсував масштабну реорганізацію Держдепу США

Климпуш-Цинцадзе про умови для припинення вогню: якщо це правда, то США не налаштовані на пошук досягнення тривалого миру

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА