Інтерфакс-Україна
13:03 07.12.2015

Сироїд наполягає на ухваленні рішення ВР щодо Кривого Рогу поточного тижня

2 хв читати
Сироїд наполягає на ухваленні рішення ВР щодо Кривого Рогу поточного тижня

Віце-спікер українського парламенту Оксана Сироїд заявляє, що згідно з рішенням тимчасової слідчої комісії з місцевих виборів у Кривому Розі вибори відбулися з порушеннями, що може бути підставою для повторних виборів.

"Зараз саме в ці хвилини засідає ТСК (тимчасова спеціальна комісія), і ТСК ухвалила рішення про те, що були порушення, і ці порушення можуть бути підставою для проведення повторних виборів", - сказала вона на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій, комітетів і груп Верховної Ради в понеділок.

О.Сироїд зазначила, що парламент має розглянути це рішення ТСК цього тижня.

"Я хочу, щоб ми це рішення ухвалили цього тижня для того, щоб ми врегулювали ситуацію, і щоб люди могли мирно вирішувати свої долі та забезпечувати своє право на вибір", - сказала вона.

Раніше в понеділок про рішення ТСК повідомив народний депутат (фракція "Народний фронт") Сергій Висоцький: "Щойно на тимчасовій спеціальній комісії ухвалили перше проміжне рішення про те, що під час другого туру виборів у Кривому Розі було допущено порушення. Наступний етап - встановлення ступеня їх впливу на виборчий процес".

Як повідомлялося, представник "Опозиційного блоку" Юрій Вілкул переміг у другому турі виборів міського голови Кривого Рогу, про що свідчать дані, оприлюднені на сайті Центральної виборчої комісії. Кандидат від "Самопомочі" Юрій Милобог подав скарги на порушення під час виборчого процесу, відкрито кримінальне провадження за фактами фальсифікацій на виборах.

Водночас голова ЦВК Михайло Охендовський заявив, що у Центрвиборчкому немає підстав ставити під сумнів результати виборів мера Кривого Рогу.

Жителі Кривого Рогу, незгодні з результатами виборів мера, вимагають скасування рішення місцевої виборчої комісії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦВК визнала Тетяну Чорновол обраною народною депутаткою України

На зустрічі з президентом піднімалося питання виборів, їх проведення неможливе - нардеп

Моді заявив, що підтримує мирні ініціативи США щодо України

Зеленський сподівається, що Трамп і Стармер обговорять гарантії безпеки США для України

Трамп: Зеленському доведеться укласти угоду

Увечері Зеленський зустрінеться з фракцією "Слуга народу", у самій фракції натякають на вибори - відлік пішов на тижні

Співголова "Євросолідарності" в Раді наполягає на прийнятті закону, який дозволить нардепам бути військовими

Порошенко в Раді закликав депутатів не ігнорувати вимоги Резолюції Європарламенту по Україні

Кличко обговорив з міністром оборони Естонії збільшення підтримки ЗСУ, які захищають Європу

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА