Інтерфакс-Україна
10:43 10.12.2015

Прокуратура Чехії просить якомога швидше провести слідство у справі нардепа Мартиненка - Лещенко

1 хв читати
Прокуратура Чехії просить якомога швидше провести слідство у справі нардепа Мартиненка - Лещенко

Народний депутат України фракції "Блок Петра Порошенка" Сергій Лещенко стверджує, що прокуратура Чехії направила до Генеральної прокуратури України клопотання про проведення слідчих дій на території України для можливості притягнення народного депутата України Миколи Мартиненка до відповідальності за кримінальне правопорушення.

"Чеська прокуратура просить якомога швидше провести слідчі дії на території України, провести допити, обшуки і виїмку документів, оскільки добігає кінця термін давності цієї кримінальної справи. І для того, щоб вони могли залучити Мартиненка до відповідальності, вони не повинні порушити терміни давності", - повідомив С. Левченко на брифінгу в четвер у Києві.

Він наголосив, що прокуратура Чехії просить Генпрокуратуру України "задовольнити це клопотання в найкоротші терміни", однак, "ця справа в Україні затягується, щоб справу М.Мартиненка було закрито, і він уникнув покарання".

Депутат також повідомив, що, згідно з текстом цього звернення, М.Мартиненка хочуть притягнути до кримінальної відповідальності за хабар.

С. Лещенко нагадав, що неодноразово звертався до генерального прокурора, до Антикорупційного бюро, щоб М.Мартиненко був притягнутий до кримінальної відповідальності за хабарництво та відмивання коштів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд задовольнив клопотання Порошенка про витребування підстав для запровадження санкцій проти нього

Нові санкції США поти Росії можуть бути найжорсткішими за весь час – Келлог

Сибіга закликав Бразилію використати свій авторитетний голос у діалозі з Росією, щоб зустріч Зеленського та Путіна відбулася

Приліт Путіна на переговори до Туреччини відкриє шлях до інших елементів закінчення війни, включаючи зустріч груп – Зеленський

Трамп іще не визначився з відвідуванням Туреччини у зв'язку з переговорами України та РФ - ЗМІ

Порошенко обговорив з послами країн G7 та ЄC ситуацію на фронті та переговори про завершення війни

Намагання Трампа примусити РФ та Україну до переговорів шляхом ультиматуму не дадуть результату - Климпуш-Цинцадзе

ЄС прагне припинити блокування Угорщиною переговорів про членство України – ЗМІ

Стефанішина сподівається на відновлення діалогу з Угорщиною

Росія поки що не демонструє політичної волі щодо режиму припинення вогню та закінчення війни – Єрмак

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА