Інтерфакс-Україна
15:07 11.12.2015

У депутата від "Самопомочі" Соболєва у ВР вкрали підписи за відставку генпрокурора Шокіна

1 хв читати
У депутата від "Самопомочі" Соболєва у ВР вкрали підписи за відставку генпрокурора Шокіна

Зі столу народного депутата з фракції "Самопоміч" Єгора Соболева у Верховній Раді України зникли листи з підписами парламентарів за відставку генерального прокурора України Віктора Шокіна.

"З мого столу в залі голосувань у парламенті зникла тека з підписами за відставку Віктора Шокіна. У залі парламенту. Куди мають доступ виключно парламентарі", - написав Є.Соболєв на своїй сторінці у Facebook у п'ятницю.

Він зазначив, що на момент зникнення в теці було 127 підписів, останньою підписалася депутат від "Блоку Петра Порошенка" Оксана Продан.

"Підписи наново мені зібрати буде неважко. Схильність високопосадовців до злодійства ліквідувати буде складніше, але вже є план", - наголосив Є.Соболєв.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Членство нардепа Кузнєцова у фракції "Слуга народу" буде призупинено на час розслідування - Арахамія

Директорка департаменту КМДА Смірнова заявила правоохоронцям про стеження за нею

"Євроcолідарність" про призначення керівника БЕБ: Не хотілося б, аби у вересні Україна отримала ще одну "чорну мітку" Брюсселя

США цього тижня говорили з Росією про припинення війни, але результату немає — Рубіо

Вступ України до НАТО - фундаментальне питання безпеки для Польщі, заявляє голова Комітету із закордонних справ польського Сейму

Порошенко закликав до створення коаліції національної єдності та відновлення демократичних реформ

Депутат Дмитро Костюк заявив про вихід з фракції "Слуга народу"

Київрада вимагає від киян-мажоритарників з ВР пояснити голосування за знищення незалежності НАБУ і САП

Коломойський оскаржить рішення суду за позовом ПриватБанку

Грем порадив РФ зв'язатися з контр партнерами, щоб з'ясувати, чи поділяють вони російську "зверхню позицію" що до санкцій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА