Інтерфакс-Україна
15:48 11.12.2015

Пивоварський йде з посади міністра інфраструктури України, слідом за ним вирішили піти два заступники

2 хв читати
Пивоварський йде з посади міністра інфраструктури України, слідом за ним вирішили піти два заступники

Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський прийняв рішення піти з посади.

Як повідомив міністр під час брифінгу в Києві в п'ятницю, в майбутньому він має намір повернутися у бізнес.

"Я прийняв для себе рішення, що піду з посади міністра. Моє рішення - персональне, виважене. Прошу депутатів і сподіваюся, що вони підтримають моє бажання і погодяться з моєю відставкою. Дуже сподіваюся, що мій наступник доводитиме до кінця починання, які ми зробили цього року", - сказав А.Пивоварський.

Він додав, що за останній рік міністерство створило потужний фундамент для реформ, який допоможе наступному керівнику не починати з чистого аркуша, а системно продовжувати розпочате.

А.Пивоварський також нагадав, що після приходу до міністерства він заявив про необхідність зміни бюрократичної системи, оскільки відомство не може працювати окремо від цієї системи.

"Ще один важливий момент - питання оплати бюрократії, оскільки дуже важко керувати галуззю з оборотом у 100 млрд грн та 0,5 млн людей за 6 тис. грн. Дуже складно мотивувати нових людей переходити з ринку на зарплату в 5 тис. грн. Мінінфраструктури не можуть керувати волонтери", - повідомив міністр.

Говорячи про свого наступника, А.Пивоварський наголосив, що у будь-якому разі той має бути технократом і не належати до якоїсь політичної сили.

Крім того, перший заступник міністра інфраструктури України Володимир Шульмейстер повідомив на брифінгу, що написав заяву про відставку слідом за рішенням глави відомства А.Пивоварського залишити посаду.

Заступник міністра інфраструктури Володимир Омелян також повідомив, що напише заяву про звільнення, як тільки буде призначено нового главу відомства.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

США намагаються зосередитися на тому, як би виглядало довгострокове врегулювання війни і вважають, що РФ вимагає зараз занадто багато - Венс

Профільний комітет, можливо, уточнить текст законопроєкту про ратифікацію угоди між Україною та США про копалини

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Климпуш-Цинцадзе: розраховуємо на новий уряд Німеччини щодо збільшення підтримки України, зокрема у військовій сфері

Орбан знову висловився проти членства України в Євросоюзі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА