Інтерфакс-Україна
09:37 12.12.2015

Порошенко підтримує рішення "БПП" про виключення з фракції нардепа Барни за непарламентську поведінку

1 хв читати
Порошенко підтримує рішення "БПП" про виключення з фракції нардепа Барни за непарламентську поведінку

Президент України Петро Порошенко підтримує рішення фракції "Блок Петра Порошенка" щодо виключення з неї народного депутата Олега Барни, що продемонстрував непарламентську поведінку щодо прем'єр-міністра Арсенія Яценюка.

Як повідомляє прес-служба глави держави, про це він сказав у п'ятницю на засіданні Ради національної єдності. На переконання президента, такі вчинки представників влади не мають залишатися без уваги і потребують відповідної реакції.

"Я підтримую рішення фракції про виключення. Якщо не демонструвати такий стиль поведінки стосовно таких вчинків, то всі розмови про єдність будуть нещирими. Це свідчить про те, що і в парламенті, і у фракції є здоровий глузд", - сказав президент, коментуючи події у парламенті в п'ятницю під час виступу прем'єра.

П.Порошенко наголосив, що незважаючи на заслуги О.Барни, який пройшов фронт, був поранений, такі дії, які він продемонстрував сьогодні у Верховній Раді, не повинні залишатися без уваги.

"Нам не можна допустити розхитування країни, не можна поставити під сумнів нашу єдність. Ми дуже багато зробили для того, щоб зберегти демократію", - підсумував глава держави.

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА