Інтерфакс-Україна
16:38 12.12.2015

У БПП не бачать альтернативи нинішній парламентській коаліції

1 хв читати
У БПП не бачать альтернативи нинішній парламентській коаліції

Фракція "Блок Петра Порошенка" була і залишається партнером "Народного фронту", "Самопомочі" і "Батьківщини" в парламентської коаліції, заявив лідер фракції Юрій Луценко.

"Хочу запевнити, що "Блок Петра Порошенка" був і залишається партнером "Народного фронту", "Самопомочі" і "Батьківщини" як складових парламентської коаліції "За європейську Україну". Хочу ще раз заявити, що жодних інших форматів для роботи та будівництва європейської України не існує", - заявив він на форумі депутатів місцевих рад від партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" у суботу в Києві.

До парламентської коаліції наразі входять фракції "Блок Петра Порошенка", "Народний фронт", "Об'єднання "Самопоміч", "Батьківщина". Фракція "Радикальна партія Олега Ляшка залишила більшість на початку вересня 2015 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров очолить делегацію для перемовин з російською стороною - Зеленський

ЄС і США все ще не можуть домогтися прориву на торговельних переговорах

Україна ввела санкції проти 5-х осіб за підривні інформкампанії, серед них Королевська, Балашов, Латиніна – указ

Порошенко назвав військову економіку головним пріоритетом уряду

Україна має унікальний досвід в протидії кібератакам Росії і зміцнюватиме колективну стійкість партнерів

Євроінтеграційні реформи мають посідати провідне місце в порядку денному нового уряду - голова комітету Ради

Порошенко розцінив заяви Свириденко та Проніна щодо підстав запровадження санкцій проти нього як свідчення їх фальсифікацій

Порошенко вважає неконституційним голосування за прем’єра в Раді через відсутність коаліції

В уряді Свириденко буде два нових міністри і віцепрем'єр, ще троє урядовців змінять міністерства

Свириденко про Шмигаля: У нього можна було вчитися не лише як у керівника, а й як у людини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА