Інтерфакс-Україна
09:46 17.12.2015

Участь жінок сприяє розширенню кола питань мирного врегулювання конфлікту на сході України - БПП

1 хв читати
Участь жінок сприяє розширенню кола питань мирного врегулювання конфлікту на сході України - БПП

Під час організованого Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ спільно з міжфракційним депутатським об'єднанням "Рівні можливості" дискусії було порушено питання значення жіночого лідерства у врегулюванні конфліктів, мирних переговорах, постконфліктному відновленні.

Як повідомляється на офіційному сайті партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність", на заході було акцентовано увагу на важливості участі жінок у процесах світобудівництва, що обумовлено необхідністю врахування конкретних проблем і потреб жінок в Луганській і Донецькій областях.

"Залучення жінок до сфери миробудівництва сприяє розширенню кола питань, що приймаються до уваги під час мирного врегулювання конфлікту, і збільшує можливості громад впливати на спільне розв'язання глибинних проблем, що зумовили конфлікт. А отже, нижчим є ризик його відновлення або повторення. Тому, зміцнення потенціалу жінок впливати на прийняття рішень у сфері мирного врегулювання конфлікту в Луганській і Донецькій областях є зараз дуже актуальним для України завданням", - зазначила народний депутат, уповноважений президента з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі, представник України в гуманітарній підгрупі Ірина Геращенко (фракція "Блок Петра Порошенка").

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" вважає суд над заступником Кличка Прокопівим спробою залякати опозицію

Рубіо анонсував масштабну реорганізацію Держдепу США

Климпуш-Цинцадзе про умови для припинення вогню: якщо це правда, то США не налаштовані на пошук досягнення тривалого миру

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА