Інтерфакс-Україна
16:12 17.12.2015

Єврокомісія 18 грудня оприлюднить висновки щодо безвізового режиму для України

2 хв читати
Єврокомісія 18 грудня оприлюднить висновки щодо безвізового режиму для України

Президент України Петро Порошенко підтверджує, що в п'ятницю, 18 грудня, Єврокомісія оприлюднить свій звіт щодо готовності України до безвізового режиму з Євросоюзом.

"П.Порошенко висловив переконання, що Євросоюз ухвалить позитивне рішення, беручи до уваги завтрашній позитивний висновок Єврокомісії щодо запровадження безвізового режиму з Україною", - повідомила прес-служба президента з посиланням переговори глави Української держави з прем'єром Швеції Стефаном Левеном (Stefan Löfven).

Згідно з інформацією, питанню безвізового режиму було приділено особливу увагу під час переговорів. "Президент детально поінформував прем'єр-міністра про прогрес України у виконанні Плану дій з лібералізації візового режиму з ЄС", - йдеться в повідомленні.

Президент також поінформував прем'єра Швеції про останній розвиток ситуації з безпекою на Донбасі та про виконання Мінських угод.

"Сторони підтвердили важливість зміцнення єдності Євросоюзу у питанні санкцій щодо Росії та забезпечення відновлення територіальної цілісності України у міжнародно визнаних кордонах включно з Кримом", - йдеться в повідомленні.

П.Порошенко також подякував за допомогу, яку уряд Швеції надає Україні для зміцнення української армії та протидії російській агресії.

У свою чергу шведський прем'єр високо оцінив хід реформ в Україні і запевнив у подальшій підтримці з боку його держави. "Співрозмовники домовилися про прискорення процедури надання Україні фінансового сприяння", - додали в прес-службі.

Як повідомлялося, раніше західні ЗМІ повідомили, що під час міні-саміту в середу у Брюсселі президент України та керівництво ЄС досягли домовленості щодо оприлюднення позитивного звіту про лібералізацію візового режиму для громадян України в п'ятницю, 18 грудня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єврокомісар Йоргенсен: заборона на імпорт росгазу за новими контрактами буде до кінця цього року, за довгостроковими – до кінця 2027р.

Єврокомісія ухвалила законодавчу пропозицію, яка дозволить відмовитися від росгазу та нафти в ЄС до кінця 2027р

Адміністрація Трампа розпускає групу, що займалася тиском на Росію – ЗМІ

Трамп заявляє, що не зв'язувався з Іраном для переговорів щодо врегулювання ситуації на Близькому Сході

Трамп заявив про відтермінування санкцій проти РФ, бо очікує від них угоди щодо припинення війни - ЗМІ

Трамп звинуватив Макрона у неправдивій заяві про його від’їзд із саміту G7

Угорщина наклала вето на план Єврокомісії щодо відмови від нафти і газу з Росії – Сійярто

Трамп прибув до Канади на саміт G7

Нейтралітет Австрії не забороняє допомагати Україні невійськовою допомогою – президент

Україна та Австрія підписали меморандум про взаєморозуміння та комюніке для подальшого поглиблення співпраці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА