Інтерфакс-Україна
14:58 11.01.2016

Представник РФ у тристоронній контактній групі Гризлов прибув до Києва

1 хв читати
Представник РФ у тристоронній контактній групі Гризлов прибув до Києва

Представник Росії в тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Борис Гризлов прибув до Києва в понеділок, повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" інформоване джерело.

Співрозмовник агентства пов'язав цей візит із засіданням тристоронньої контактної групи, що має відбутися в середу в Мінську.

Б.Гризлова було призначено повноважним представником РФ у тристоронній контактній групі щодо врегулювання ситуації на Донбасі згідно з указом президента РФ Володимира Путіна 26 грудня 2015 року.

Останнє засідання тристороння контактна група провела 22 грудня 2015 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

Політики та громадські діячі заявляють про загрози для євроінтеграції, який несе законопроєкт щодо НАБУ і САП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА