Інтерфакс-Україна
19:40 12.01.2016

Порошенко і представник Ватикану обговорили підготовку візиту в Україну Папи Римського

2 хв читати
Порошенко і представник Ватикану обговорили підготовку візиту в Україну Папи Римського

Президент України Петро Порошенко прийняв вірчі грамоти від послів низки держав - Юріса Пойканса з Латвії, Атара Аббаса з Пакистану, архієпископа Клаудіо Гуджеротті з Ватикану та Мохаммада Мафузура Рахмана з Бангладеш.

"Архієпископ Клаудіо Гуджеротті відзначив, що увага Святого Престолу привернута до України, та наголосив, що наша країна є пріоритетом для Папи Римського. Співрозмовники також обговорили питання, пов’язані з підготовкою візиту в Україну Папи Римського Франциска", - повідомляє прес-служба президента України у вівторок.

Під час розмови з новим послом Ватикану в Україні глава Української держави висловив щиру вдячність за активне сприяння Святого Престолу в консолідації зусиль міжнародного співтовариства, спрямованих на відновлення миру та стабільності в Україні. Він також подякував за гуманітарну допомогу, яка надавалася у 2014-2015 рр. за лінією "Карітас" для внутрішньо переміщених осіб і постраждалих переселенців.

П.Порошенко та посол Латвії в Україні Ю.Пойканс підтвердили зацікавленість у подальшому поглибленні двосторонніх контактів на різних рівнях, розвитку торговельно-економічної співпраці, взаємодії у сферах транспорту, сільського господарства, науки і освіти, інформаційних технологій, туризму, а також розширенні гуманітарних обмінів.

З послом Пакистану обговорювалася важливість відновлення регулярного політичного діалогу між двома країнами. Президент України відзначив доцільність використання наявного потенціалу співпраці в торговельно-економічній та інвестиційній сферах і наголосив на необхідності проведення цього року першого засідання спільної міжурядової українсько-пакистанської комісії з питань економічного співробітництва.

У центрі уваги бесіди з послом Бангладеш (за сумісництвом) були питання активізації співпраці між двома країнами в різних сферах. Мова, передусім, про відновлення політичного діалогу, посилення взаємодії у рамках міжнародних організацій, а також розширення економічної складової двосторонніх відносин.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп втрачає терпіння через відсутність результатів від розмов із Путіним - Рубіо

Орбан наполягає, що Україна повинна залишатися "буферною" державою і пропонує стратегічну співпрацю з ЄС замість членства

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА