15:55 14.01.2016

Порошенко найближчими днями подасть до ВР останні законопроекти, необхідні для безвізового режиму з ЄС

2 хв читати
Порошенко найближчими днями подасть до ВР останні законопроекти, необхідні для безвізового режиму з ЄС

Президент України Петро Порошенко заявив, що найближчими днями направить у Верховну Раду проекти законів, необхідних для прийняття структурами Європейського Союзу позитивного рішення про запуск безвізового режиму для українців.

"Поїздки в Європу без віз мають стати реальністю вже цього року. Впродовж найближчих днів я подам як основні останні кілька законопроектів, які прискорять формальні процедури Євросоюзу, необхідні для запуску безвізового режиму", - заявив П.Порошенко у вступному слові на першій в 2016 році прес-конференції в четвер у Києві.

Йдеться і про повернення норми про електронне декларування доходів державних службовців, зазначив П.Порошенко

Як повідомлялося, раніше призначений урядом членом Національного агентства із запобігання корупції (НАЗК), народний депутат від фракції "Блок Петра Порошенка" Віктор Чумак заявив що Верховна Рада в процесі доопрацювання закону про держбюджет 2016 відклала на рік - до 1 січня 2017 року - введення нової системи фінансового контролю державних службовців, що передбачає декларування всіх активів в електронному вигляді.

Він зазначив, що саме електронне декларування, а не фізичний початок роботи НАПК, є нашим головним зобов'язанням України перед ЄС у частині отримання безвізового режиму. Парламентар наголосив, що цей пункт був доданий в урядовий проект держбюджету і про нього ніхто не чув у залі Верховної Ради.

Цього ж дня у Верховній РадіУкраїни був зареєстрований законопроект №3755, яким скасовується положення в держбюджеті 2016 про відстрочення введення нової системи електронного декларування.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА