Інтерфакс-Україна
17:30 14.01.2016

Порошенко упевнений, що депутати на початку лютого ухвалять решту законопроектів для безвізового режиму з ЄС

1 хв читати
Порошенко упевнений, що депутати на початку лютого ухвалять решту законопроектів для безвізового режиму з ЄС

Президент України Петро Порошенко переконаний, що решту законопроектів, необхідних для введення безвізового режиму з Євросоюзом, парламент проголосує на початку лютого.

"Я заявляю, що вони (законопроекти з безвізового пакета - ІФ) будуть проголосовані в перші дні лютого", - сказав президент на прес-конференції в Києві в четвер.

Він нагадав, що найближчим часом має намір передати до Верховної Ради законопроекти, які необхідно ухвалити для введення безвізового режиму з ЄС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Реальність в тому, що Росія не має наміру припиняти цю війну найближчим часом – Каллас

Інформації про зустріч Трампа та Путіна недостатньо для висновків - заступник голови фракції "Батьківщина"

США з лідера вільного світу перетворюються на країну, яка готова вести на рівних розмову з воєнними злочинцями, - Климпуш-Цинцадзе

Після перемовин Трампа та Путіна Україні будуть навʼязувати капітуляцію - заступниця голови фракції "Голос"

Путін переграв Трампа на переговорах - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Болтон: Трамп не програв, але Путін явно переміг

Більшість американців не вірять у здатність Трампа приймати мудрі рішення щодо війни в Україні

Латвія підтримує неможливість розділення України та Молдови у процесі вступу до ЄС

Кличко заявив про політичний тиск на роботу КМДА з боку Офісу генпрокурора

Народна депутатка з "Європейської солідарності" ініціює відкликання Мережка з посади голови комітету з питань зовнішньої політики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА